Õpetajad

Nimi Aine Email
Mare Aruaas ajalugu, majandus marearuaas[at]paaskyla.tln.edu.ee
Kristi Bauman klassiõpetaja kristibauman[at]paaskyla.tln.edu.ee
Julia Bortkevitš inglise keel juliabortkevits[at]paaskyla.tln.edu.ee
Helina Eerik füüsika, keemia helinaeerik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Pille Elmre eripedagoog pillelmre[at]gmail.com
Ave Härmsalu klassiõpetaja, ringijuht aveharmsalu[at]paaskyla.tln.edu.ee
Heinar Jahu ringijuht
Urmas Juhe arvutiõpetus, infojuht infojuht[at]paaskyla.tln.edu.ee
Liina Juurikas klassiõpetaja liinajuurikas[at]paaskyla.tln.edu.ee
Koidula Kaiv õpiabiõpetaja koidulakaiv[at]paaskyla.tln.edu.ee
Laidi Kattai matemaatika laidikattai[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ulvar Kaugemaa tehnoloogiaõpetus ulvarkaugemaa[at]paaskyla.tln.edu.ee
Maria Kihlevelt õpetaja marialiiv[at]paaskyla.tln.edu.ee
Kadri Koemets klassiõpetaja kadrikoemets[at]paaskyla.tln.edu.ee
Eva Laidvee kehaline kasvatus, ringijuht evalaidvee[at]paaskyla.tln.edu.ee
Mare Lipping inglise keel marelipping[at]paaskyla.tln.edu.ee
Lehti Lundve eesti keel, kirjandus lehtilundve[at]paaskyla.tln.edu.ee
Peeter Moosar klassiõpetaja peetermoosar[at]paaskyla.tln.edu.ee
Maret Mõistlik matemaatika maretmoistlik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Katrin Mõttus klassiõpetaja katrinmottus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Liisi Pikpoom muusikaõpetus, ringijuht liisipikpoom[at]gmail.com
Ulvi Pärn vene keel ulviparn[at]paaskyla.tln.edu.ee
Eve Rae asendusõpetaja eve.rae.eve[at]gmail.com
Marju Raieste klassiõpetaja marjuraieste[at]gmail.com
Hille Randveer käsitöö, kunstiõpetus hillerandveer[at]paaskyla.tln.edu.ee
Allar Raamat kehalise kasvatus allarraamat[at]paaskyla.tln.edu.ee
Leili Rattus eesti keel, kirjandus leilirattus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Heddi Reinsalu muusikaõpetus heddi[at]outlook.com
Anneli Rõhtjuk klassiõpetaja annelirohtjuk[at]paaskyla.tln.edu.ee
Elina Saar klassiõpetaja elinasaar[at]paaskyla.tln.edu.ee
Tiina Saarpuu inimeseõpetus tiinasaarpuu[at]paaskyla.tln.edu.ee
Irja Zilmer kehaline kasvatus, ringijuht irjazilmer[at]hot.ee
Rita Tomson klassiõpetaja rita.tomson@[at]gmail.com
Tiia Tõnus pikapäevarühm tiiatonus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ene Urman klassiõpetaja urmanene[at]gmail.com
Kristiine Vahtramäe klassiõpetaja kristiine.vahtramae[at]gmail.com
Diana Vaik bioloogia, loodusõpetus, geograafia dianavaik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Riina Reinmäe - Veelmaa  klassiõpetaja riinaveelmaa[at]paaskyla.tln.edu.ee
Jana Velk  klassiõpetaja velkjana[at]gmail.com
Maris Veller klassiõpetaja marisveller[at]paaskyla.tln.edu.ee
Urmas Vinter tehnoloogiaõpetus urmasvinter[at]hotmail.com