Õpetajad

tr>
Nimi Aine Email
Katrin Alliksaar inglise keel katrin.alliksaar[at]paaskyla.edu.ee
Mare Aruaas ajalugu, majandus mare.aruaas[at]paaskyla.edu.ee
Kristi Bauman klassiõpetaja kristi.bauman[at]paaskyla.edu.ee
Julia Bortkevitš inglise keel julia.bortkevitsh[at]paaskyla.edu.ee
Natalia Dzyuba vene keel natalia.dzyuba[at]paaskyla.edu.ee
Helina Eerik füüsika, keemia helina.eerik[at]paaskyla.edu.ee
Pille Elmre eripedagoog pille.elmre[at]paaskyla.edu.ee
Ave Härmsalu klassiõpetaja, ringijuht ave.harmsalu[at]paaskyla.edu.ee
Heinar Jahu ringijuht
Urmas Juhe arvutiõpetus, infojuht infojuht[at]paaskyla.edu.ee
Janis Juudas tehnoloogiaõpetus janis.juudas[at]paaskyla.edu.ee
Liina Juurikas klassiõpetaja liina.juurikas[at]paaskyla.edu.ee
Koidula Kaiv abiõpetaja koidula.kaiv[at]paaskyla.edu.ee
Laidi Kattai matemaatika laidi.kattai[at]paaskyla.edu.ee
Maria Kihlevelt õpetaja maria.kihlevelt[at]paaskyla.edu.ee
Kadri Koemets klassiõpetaja kadri.koemets[at]paaskyla.edu.ee
Mare Lipping inglise keel mare.lipping[at]paaskyla.edu.ee
Lehti Lundve eesti keel, kirjandus lehti.lundve[at]paaskyla.edu.ee
Kaia - Liisa Metsma kehaline kasvatus kaia.liisa.metsma[at]paaskyla.edu.ee
Peeter Moosar klassiõpetaja peeter.moosar[at]paaskyla.edu.ee
Maret Mõistlik matemaatika maret.moistlik[at]paaskyla.edu.ee
Katrin Mõttus klassiõpetaja katrin.mottus[at]paaskyla.edu.ee
Liisi Pikpoom muusikaõpetus, ringijuht liisi.pikpoom[at]paaskyla.edu.ee
Ulvi Pärn vene keel ulvi.parn[at]paaskyla.edu.ee
Allar Raamat kehaline kasvatus allar.raamat[at]paaskyla.edu.ee
Eve Rae asendusõpetaja eve.rae[at]paaskyla.edu.ee
Marju Raieste klassiõpetaja marju.raieste[at]paaskyla.edu.ee
Hille Randveer käsitöö, kunstiõpetus hille.randveer[at]paaskyla.edu.ee
Leili Rattus eesti keel, kirjandus leili.rattus[at]paaskyla.edu.ee
Heddi Reinsalu muusikaõpetus heddi.reinsalu[at]paaskyla.edu.ee
Anneli Rõhtjuk klassiõpetaja anneli.rohtjuk[at]paaskyla.edu.ee
Elina Saar klassiõpetaja elina.saar[at]paaskyla.edu.ee
Tiina Saarpuu inimeseõpetus tiina.saarpuu[at]paaskyla.edu.ee
Kersti Sihver klassiõpetaja kersti.sihver[at]paaskyla.edu.ee
Irja Zilmer kehaline kasvatus, ringijuht irja.zilmer[at]paaskyla.edu.ee
Rita Tomson klassiõpetaja rita.tomson[at]paaskyla.edu.ee
Tiia Tõnus pikapäevarühm tiia.tonus[at]paaskyla.edu.ee
Ene Urman klassiõpetaja ene.urman[at]paaskyla.edu.ee
Katri Vaaks klassiõpetaja katri.vaaks[at]paaskyla.edu.ee
Karmen Vagula klassiõpetaja karmen.vagula[at]paaskyla.edu.ee
Kristiine Vahtramäe klassiõpetaja kristiine.vahtramae[at]paaskyla.edu.ee
Diana Vaik bioloogia, loodusõpetus, geograafia diana.vaik[at]paaskyla.edu.ee
Riina Reinmäe - Veelmaa  klassiõpetaja riina.reinmae-veelmaa[at]paaskyla.edu.ee
Jana Velk  klassiõpetaja jana.velk[at]paaskyla.edu.ee
Maris Veller klassiõpetaja maris.veller[at]paaskyla.edu.ee
Urmas Vinter tehnoloogiaõpetus urmas.vinter[at]paaskyla.edu.ee