Tasuta kooliringid 2020/2021. õppeaastal

Ringi nimetus Klass Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Juhendaja
Spordiring (poisid ja tüdrukud) 2. - 3. klass - - 13.40 - - Allar Raamat
Spordiring (poisid ja tüdrukud) 4. - 5. klass - - 13.30 - - Irja Zilmer
Spordiring (poisid) 7. - 9.klass - - - 12.00 - Irja Zilmer
Spordiring (tüdrukud) 7. - 9 .klass - - - 12.00 - Eva Laidvee
Kunstiring 2. klass - - - 12.50 - Jana Velk
Näitering 4. klass - 12.00 - - - Liis Enson
Improring 5. - 6. klass - - - - 12.00 Karoliina Tiigimäe
Improring 7. - 9.klass - - - - 13.45 Karoliina Tiigimäe
Meisterdamine 1. - 3.klass 13.40 - - - - Ulvar Kaugemaa
Kodundusering 4. - 6. klass - - - - 12.00 Liis Enson
Kodundusering 8. klass - - - - 13.30 Liis Enson
Robootika 4. - 6.klass - - 12.00 - - Meelis Antoi
Teadusring 5. - 6.klass - 12.00 - - - Helina Eerik
Kabering 1. - 9. klass - 12.00 - 12.00 - Heinar Jahu
Lastekoor 5. - 9.klass - 12.00 - - - Liisi Pikpoom
Poistekoor Heddi Reinsalu
Mudilaskoor 1. - 4. klass - - 11.10 - - Heddi Reinsalu
Keraamika 4. - 9. klass 13.40 - - - - Ave Härmsalu
Keraamika 2. - 3.klass 12.00 - - - - Ave Härmsalu
Kodundusering 4. - 6.klass - 14.30 - - - Hille Randveer
Heliring 6. - 9 .klass - - - 16.00 - Robert Kaar

Tasulised huviringid 2020/2021. õppeaastal

Ringi nimetus Klass Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Juhendaja
My Dance 2. - 4.klass - 14.00 - 14.00 - Laura Saava
My Dance 1. klass - 13.00 - 13.00 - Laura Saava
My Dance 5. - 9. klass - 16.00 - 16.00 - Laura Saava
Nelsoni maadlusklubi 1. - 8. klass 13.45 - 13.45 13.45 - Igor Annus
Nelsoni maadlusklubi 5. - 8. klass 14.45 - 14.45 14.45 - Igor Annus
Võimlemisklubi Piruett 1. - 4. klass 13.30 - 13.30 - 13.30 Heili Parras
Harju Jalgpallikool 1. - 4. klass - - 13.30 13.30 - Kalmar Liiv
Minu tantsukool Esindusgrupp - 15.00 - 15.00 - Elina Lill
Minu tantsukool 1. - 6. klass - 14.00 - 14.00 - Elina Lill
Sulgpall Kesktasemel 18.30 18.30 18.30 - - Alfred Kivisaar
Sulgpall Edasijõudnud 19.30 19.30 19.30 - - Alfred Kivisaar
Sulgpall Algajad 17.30 17.30 17.30 - - Alfred Kivisaar
Võrkpall 16.00 - 15.00 - 17.00 Raini Stamm
Korvpall NORD 1. - 2. klass 14.20 14.20 14.00 - - Allar Raamat
Ballett 1. - 2. klass - 13.00 - 13.00 - Eliisa Sokk
Käsipall - 18.00 - 17.30 17.45 Risto Lepp
MTÜ Mängides targaks Majandusmäng 1. - 3. klass 13.00 - - - - Reili Kang
Taekwondo 1. - 9. klass 15.30 - 15.30 - 15.30 Priidu Liiu

Tallinna Nõmme Huvikooli poolt pakutavate huviringide kohta leiab infot nende kodulehelt

Huviringi registreerimine toimub läbi ringi juhendaja.

Tasuta kooli huviringide juhendaja kontakt leitav kodulehelt (õpetajate kontaktide all). Tasuliste ringide juhendajate kontakti leiate nende klubi kodulehelt. Huviringide kuulutused/ plakatid on leitavad ka kooli garderoobis infotahvlil.