“NÕMME LASTEVANEMATE JA ÕPETAJATE KOOL”

Pääsküla Koolis hakkavad sel sügisel toimuma väga põnevad ja ka olulisi teemasid käsitlevate koolitused nii õpetajatele kui lapsevanematele  ja on osalejatele tasuta.

Koolitusi korraldab Tallinna Õpetajate Maja.

Nõmme Linnaosa vanem Grete Šillis, Tallinna Õpetajate Maja direktor Allan Kaljakin ning Tallinna Pääsküla Kool direktor Leena Saag korraldavad ühise pilootprojektina sellel sügisel loenguid ja koolitusi Nõmme piirkonna koolide õpetajatele ja lastevanematele. Koostööprojekti eesmärk on nimetatud kogukonna inimestele pakkuda võimalust kuulama-kogema tulla kooli- ja koduelu rikastavaid teemasid ning projekti algatajate jaoks on tähtis tuua loengud-koolitused just piirkonna inimestele lähedale.

Nõmme linnaosa lastevanematele mõeldud loengud ja sama piirkonna koolide ning lasteaedade õpetajatele suunatud koolitused toimuvad vast renoveeritud kaasaegsete õpivõimalustega Tallinna Pääsküla Kooli ruumides (Vikerkaare 10). Koolitused on finantseeritud Nõmme Linnaosa ja Tallinna Õpetajate Maja poolt.

Koolitustele saab elektroonselt registreeruda siit: