Õpetajad

Nimi Aine Email
Mare Aruaas ajalugu, majandus marearuaas(at)paaskyla.tln.edu.ee
Kristi Bauman klassiõpetaja kristibauman(at)paaskyla.tln.edu.ee
Helina Eerik füüsika, keemia helinaeerik(at)paaskyla.tln.edu.ee
Pille Elmre eripedagoog pillelmre(at)gmail.com
Ave Härmsalu klassiõpetaja, ringijuht aveharmsalu(at)paaskyla.tln.edu.ee
Heinar Jahu ringijuht
Urmas Juhe arvutiõpetus, infojuht infojuht(at)paaskyla.tln.edu.ee
Koidula Kaiv õpiabiõpetaja koidulakaiv(at)paaskyla.tln.edu.ee
Laidi Kattai matemaatika laidikattai(at)paaskyla.tln.edu.ee
Ulvar Kaugemaa tehnoloogiaõpetus ulvarkaugemaa[at]paaskyla.tln.edu.ee
Kadri Koemets klassiõpetaja kadrikoemets[at]paaskyla.tln.edu.ee
Piret Koemets klassiõpetaja piretkoemets[at]paaskyla.tln.edu.ee
Eva Laidvee kehaline kasvatus, ringijuht evalaidvee[at]paaskyla.tln.edu.ee
Maria Liiv inglise keel marialiiv[at]paaskyla.tln.edu.ee
Mare Lipping saksa keel marelipping[at]paaskyla.tln.edu.ee
Lehti Lundve eesti keel, kirjandus lehtilundve[at]paaskyla.tln.edu.ee
Peeter Moosar klassiõpetaja peetermoosar[at]paaskyla.tln.edu.ee
Maret Mõistlik matemaatika maretmoistlik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ursula Priimägi matemaatika ursulapriimagi[at]paaskyla.tln.edu.ee
Liisi Pikpoom muusikaõpetus, ringijuht liisipikpoom[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ulvi Pärn vene keel ulviparn[at]paaskyla.tln.edu.ee
Eve Rae asendusõpetaja raamatukogu[at]paaskyla.tln.edu.ee
Marju Raieste klassiõpetaja marjuraieste[at]gmail.com
Hille Randveer käsitöö, kunstiõpetus hillerandveer[at]paaskyla.tln.edu.ee
Allar Raamat kehalise kasvatus allarraamat[at]paaskyla.tln.edu.ee
Leili Rattus eesti keel, kirjandus leilirattus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Heddi Reinsalu muusikaõpetus heddi[at]outlook.com
Anneli Rõhtjuk klassiõpetaja annelirohtjuk[at]paaskyla.tln.edu.ee
Elina Saar klassiõpetaja elinasaar[at]paaskyla.tln.edu.ee
Tiina Saarpuu inimeseõpetus tiinasaarpuu[at]paaskyla.tln.edu.ee
Irja Zilmer kehaline kasvatus, ringijuht irjazilmer[at]hot.ee
Kaire Tobias inglise keel kairetobias[at]paaskyla.tln.edu.ee
Tiia Tõnus pikapäevarühm tiiatonus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ene Urman klassiõpetaja urmanene[at]gmail.com
Kristiine Vahtramäe klassiõpetaja kristiine.vahtramae[at]gmail.com
Diana Vaik bioloogia, loodusõpetus, geograafia dianavaik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Riina Reinmäe - Veelmaa  klassiõpetaja riinaveelmaa[at]paaskyla.tln.edu.ee
Jana Velk  klassiõpetaja velkjana[at]gmail.com
Maris Veller klassiõpetaja marisveller[at]paaskyla.tln.edu.ee
Urmas Vinter tehnoloogiaõpetus urmasvinter[at]hotmail.com