Õpetajad

Nimi Aine Email
Mare Aruaas ajalugu, majandus marearuaas(at)paaskyla.tln.edu.ee
Kristi Bauman klassiõpetaja kristibauman(at)paaskyla.tln.edu.ee
Helina Eerik füüsika, keemia helinaeerik(at)paaskyla.tln.edu.ee
Pille Elmre eripedagoog pillelmre(at)gmail.com
Ave Härmsalu klassiõpetaja, ringijuht aveharmsalu(at)paaskyla.tln.edu.ee
Heinar Jahu ringijuht
Urmas Juhe arvutiõpetus, infojuht infojuht(at)paaskyla.tln.edu.ee
Koidula Kaiv õpiabiõpetaja koidulakaiv(at)paaskyla.tln.edu.ee
Laidi Kattai matemaatika laidikattai(at)paaskyla.tln.edu.ee
Ulvar Kaugemaa tehnoloogiaõpetus ulvarkaugemaa[at]paaskyla.tln.edu.ee
Kadri Koemets klassiõpetaja kadrikoemets[at]paaskyla.tln.edu.ee
Piret Koemets klassiõpetaja piretkoemets[at]paaskyla.tln.edu.ee
Triinu Kont-Kontson muusikaõpetus, ringijuht triinukont-kontson[at]paaskyla.tln.edu.ee
Eva Laidvee kehaline kasvatus, ringijuht evalaidvee[at]paaskyla.tln.edu.ee
Mauri Levandi kehaline kasvatus, maurilevandi[at]paaskyla.tln.edu.ee
Maria Liiv inglise keel marialiiv[at]paaskyla.tln.edu.ee
Mare Lipping saksa keel marelipping[at]paaskyla.tln.edu.ee
Lehti Lundve eesti keel, kirjandus lehtilundve[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ülle Mespak vene keel yllemespak[at]paaskyla.tln.edu.ee
Peeter Moosar klassiõpetaja peetermoosar[at]paaskyla.tln.edu.ee
Maret Mõistlik matemaatika maretmoistlik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ursula Priimägi matemaatika ursulapriimagi[at]paaskyla.tln.edu.ee
Liisi Pikpoom muusikaõpetus, ringijuht liisipikpoom[at]paaskyla.tln.edu.ee
Eve Rae pikapäevarühm raamatukogu[at]paaskyla.tln.edu.ee
Marju Raieste klassiõpetaja marjuraieste[at]gmail.com
Hille Randveer käsitöö, kunstiõpetus hillerandveer[at]paaskyla.tln.edu.ee
Leili Rattus eesti keel, kirjandus leilirattus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Karl Reismann kehaline kasvatus reismann.karl[at]gmail.com
Elina Saar klassiõpetaja elinasaar[at]paaskyla.tln.edu.ee
Tiina Saarpuu inimeseõpetus tiinasaarpuu[at]paaskyla.tln.edu.ee
Irja Zilmer kehaline kasvatus, ringijuht irjazilmer[at]hot.ee
Kaire Tobias inglise keel kairetobias[at]paaskyla.tln.edu.ee
Tiia Tõnus pikapäevarühm tiiatonus[at]paaskyla.tln.edu.ee
Ene Urman klassiõpetaja urmanene[at]gmail.com
Kristiine Vahtramäe klassiõpetaja kristiine.vahtramae[at]gmail.com
Diana Vaik bioloogia, loodusõpetus, geograafia dianavaik[at]paaskyla.tln.edu.ee
Tõnu Veiler kehaline kasvatus tonyveiler[at]gmail.com
Maris Veller klassiõpetaja, pikapäevarühm marisveller[at]paaskyla.tln.edu.ee
Urmas Vinter tehnoloogiaõpetus urmasvinter[at]hotmail.com