Tasuta kooliringid 2018/2019. õppeaastal

Ringi nimetus Klass Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Juhendaja
Meisterdamine 1.- 3. klass 12.30 - - - - Ulvar Kaugemaa
Spordiring Tüdrukud 3. - 4. klass 13.20 - - - - Eva Laidvee
Spordiring Tüdrukud 1.- 2. klass 12.30 - - - - Eva Laidvee
Spordiring Poisid 1.- 2. klass 12.30 - - - - Irja Zilmer
Spordiring Poisid 3.- 4. klass 13.20 - - - - Irja Zilmer
Spordiring 5.- 7. klass - - - 14.40 - Irja Zilmer
Teadusring 7.- 8. klass - 11.50 - - - Helina Eerik
Teadusring 5.- 6. klass - - - 14.40 - Helina Eerik
Sõbra suu 1.- 3. klass - - - - 12.30 Katrin Rändvee
Lavaline esinemine 5.- 9. klass - 11.50 - - - Kristo Veinberg
Teatriring 5.- 9. klass - 15.20 - - - Kristo Veinberg
Kabering 1. - 12. klass - 11.00 - 11.00 - Heinar Jahu
Mudilaskoor 2. - 4. klass - 11.20 - . - Liisi Pikpoom
Loodussõprade ring 1. klass - - - 12.00 - Ene Urman
Loodussõprade ring 2.- 3.klass - - - 11.50 - Ene Urman
Keraamika 3.- 12. klass - - - 12.15 - Ave Härmsalu
Keraamika 1.- 2. klass 12.15 - - 12.15 - Ave Härmsalu
Kammerkoor 10.- 12. klass - - - - 13.20 Triinu Kont-Kontson
Bänd 9. klass - - - - 14.00 Triinu Kont-Kontson
Robootika 2. - 3. klass - - 13.50 - - Meelis Antoi
Robootika 4. klass - - 14.50 - - Meelis Antoi
Robootika 5. - 7 klass - - 15.20 - - Meelis Antoi
Lastekoor 5.- 9. klass - - 11.50 - - Triinu Kont-Kontson

Tasulised kooliringid 2018/2019. õppeaastal

Ringi nimetus Klass Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede Juhendaja
Mängides targaks 1.- 4. klass 12.10 - - - - MTÜ Mängides targaks
Harju jalgpallikool 1.- 2. klass 13.00 - - 13.00 - Harju JK
Harju jalgpallikool 3.- 4. klass 14.30 - - 14.30 14.30 Harju JK
My Dance 2.- 3. klass - 15.00 - 14.00 - Laura Saava
My Dance 4.- 6. klass - 16.00 - 15.00 - Laura Saava
Peotants 1.- 4. klass - 18.00 - 18.00 - Evelyn Jõgi
Nelsoni maadlusklubi 1.- 3. klass 14.00 - 14.00 14.00 - Igor Annus
Nelsoni maadlusklubi 4.- 8. klass 15.00 - 15.00 15.00 - Igor Annus
Võimlemisklubi Piruett 1.- 4. klass 13.30 - 13.30 - 13.30 Helle Suitslepp
Minu tantsukool 1.- 6. klass - 14.00 - 14.00 - Elina Lill
Käsipall Tüdrukud 1.- 3. klass - 18.00 - 18.00 18.00 Ragnar Põldma
Käsipall Poisid 1.- 3.klass - 19.00 - 19.00 18.00 Ragnar Põldma
Korvpall (NORD) 1.- 2. klass 14.30 - - 16.00 - Triinu Tee
Sulgpall 1.- 12. klass 17.30 16.00 - 17.30 17.30 Kaisa Simon